Lankytojai

Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
Viso
84
708
4020
232666

Gedimus šaliname ne tik darbo metu!

2017-02-22

Šildymo įrangos gedimus šaliname ne tik darbo metu!

Įprastas serviso tarnybos darbo laikas:

I - V  nuo 8 val. iki 17 val.

Gedimų šalinimas ne darbo metu:

VI - VII ir švenčių dienomis nuo 9 iki 16 val.

Svarbu! Gedimus pašaliname per 24 val. nuo pranešimo gavimo apie šildymo įrangos sutrikimą. Išimtys - klientas pats negali priimti į objektą, neturime atsarginių detalių ir negalime jų gauti per 24 val.

Serviso tarnybos tel.

8 655 73758

 

Šildymo sistemos paleidimas ir derinimas


Esame autorizuota VIESSMANN, IMMERGAS ir JUNKERS šildymo ir vėsinimo technikos aptarnavimo įmonė. Laikydamiesi aukščiausių gamintojų kokybės reikalavimų atliekame šildymo ir  vėsinimo įrangos paleidimo – derinimo darbus.

Skaityti daugiau...

Tradicinio ir atsinaujinančio kuro šildymo sistemų montavimas

Montuojame ir renovuojame tradicinio (dujų ir skysto kuro katilus) ir atsinaujinančio (kieto kuro katilus, šilumos siurblius, saulės kolektorius) kuro šildymo sistemas. 

Skaityti daugiau...

Garantinis ir pogarantinis remontas


Jūsų šildymo katilą aptarnaujame visą jo eksploatavimo laikotarpį, taigi atsiradusius gedimus šaliname garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu. Jeigu katilas sugenda dėl gamintojo kaltės, garantiniu laikotarpiu remontas Jums nieko nekainuoja.

Skaityti daugiau...

Techninė priežiūra


Tam, kad šildymo įrenginys tarnautų saugiai, efektyviai ir kuo ilgesnį laikotarpį, būtina nuolatos atlikti įrenginių techninį aptarnavimą. Aptarnavimo dažnumas priklauso nuo įrangos tipo.

Skaityti daugiau...

Atsarginių detalių sandėlis


Siekdami užtikrinti Jūsų turimo šildymo katilo aptarnavimo kokybę ir greitį, esame įsteigę VIESSMANN, IMMERGAS ir JUNKERS įrangos atsarginių detalių sandėlį. Sandėlis nuolatos atnaujinamas ir jame visada turime Jūsų katilo funkcionavimui būtinas detales.

Skaityti daugiau...